Nasza firma transportowa pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Na rynku transportowym istniejemy od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie w transporcie drogowym - w kraju, jak i na drogach europejskich - sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, korzystając z naszych usług.
Przewożone towary objęte się ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo przewozów. Ponad to kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta, któremu podporządkowujemy wszystkie nasze działania.
Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Nie boimy się wyzwań. Stawiamy na jakość świadczonych usług. W naszych działaniach jesteśmy niezawodni ciesząc się uznaniem i zaufaniem klientów, dla których pracujemy.
Nasza oferta usług jest tak skonstruowana, aby dostosować się do Państwa potrzeb. To co nas wyróżnia, to rzetelność i terminowość świadczonych usług. Zapewniamy szybki i profesjonalny transport oraz terminowe dostawy Państwa towaru.

 

Dysponujemy własną flotą - posiadamy 20 ciągników siodłowych z naczepami o ładowności od 22 do 24 ton. Przewaga naczep to chłodnie, posiadamy również w swojej ofercie naczepy plandeki. Nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym. Posiadają certyfikaty jakościowe ISO oraz HACCP. Nasza flota pojazdów wyposażona w system satelitarnego śledzenia pojazdów.